Shkolla e mesme Shefqet Guzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shkolla e mesme Shefqet Guzi

Shkolla e mesme Shefqet Guzi
 
ForumPortaliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 prezantohuni!!!!

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
emily
Admin
Admin
emily


Female Numri i postimeve : 16
Age : 33
Vendodhja : sjam e sigurt
Klasa : 12
Lėnda e preferuar : fizika sigurisht
Registration date : 28/02/2008

prezantohuni!!!! Empty
MesazhTitulli: prezantohuni!!!!   prezantohuni!!!! EmptySun Oct 05, 2008 2:02 pm

ne kete teme secili mund te prezantohet.
mund te vere klasen vitin lenden e preferuar(mundesisht mos e mbushni te gjithe me fiskulturen)Laughing me pak fjale cfare te doni....
po e nis une e para:
une jam emily, administratore dhe themeluese e forumit.
jam ne vitin e 4 profili natyror, maturante sivjet:cry: Smile ...lenda e preferuar???fizika sigurisht..mgjthse dhe te tjerat sjan keq(po me duhet te perjashtoj me patjeter historine dhe gjeografine)....njehere per nje here kaq....
u po....miresevini te gjithe!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://shefqetguzi.albanianforum.net
angyengel
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
angyengel


Female Numri i postimeve : 3
Vendodhja : shuuuuuuuuuuuuuuuume larg
Klasa : kam qene /B
Lėnda e preferuar : asnje
Registration date : 06/10/2008

prezantohuni!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: prezantohuni!!!!   prezantohuni!!!! EmptyFri Oct 10, 2008 4:38 pm

Pershendetje te gjithe atyre qe jane nxenes te kesaj shkolle dhe kane qene nder vite!

Jam mese e lumtur qe dikush nga ne mori kete iniciative dhe i kushtoi shkolles sone nje forum.Prandaj i uroj moderatores emily suksese te metejshme dhe forumit sa me shume anetare apo vizitore dhe sa me shume postime dhe tema interesante,pasuri keto per arkivat e tij.

Jam ish nxenese e kesaj shkolle.Tani studioj mjekesi.Fatkeqeisht dega nuk me le shume vend per hoby,por me pelqen te lexoj,pikturoj dhe dal jogging kur e shoh qe kam vene ca tule:)

Kam perfituar shume nga kjo shkolle dhe shpresoj qe te ky forum ti kthej tani sado pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
prezantohuni!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shkolla e mesme Shefqet Guzi :: Rreth Nesh :: Rregullorja & Prezantimet-
Kėrce tek: