Shkolla e mesme Shefqet Guzi

Shkolla e mesme Shefqet Guzi
 
ForumPortaliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 prezantohuni!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
emily
Admin
Admin
avatar

Female Numri i postimeve : 16
Age : 28
Vendodhja : sjam e sigurt
Klasa : 12
Lėnda e preferuar : fizika sigurisht
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: prezantohuni!!!!   Sun Oct 05, 2008 2:02 pm

ne kete teme secili mund te prezantohet.
mund te vere klasen vitin lenden e preferuar(mundesisht mos e mbushni te gjithe me fiskulturen)Laughing me pak fjale cfare te doni....
po e nis une e para:
une jam emily, administratore dhe themeluese e forumit.
jam ne vitin e 4 profili natyror, maturante sivjet😢 Smile ...lenda e preferuar???fizika sigurisht..mgjthse dhe te tjerat sjan keq(po me duhet te perjashtoj me patjeter historine dhe gjeografine)....njehere per nje here kaq....
u po....miresevini te gjithe!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shefqetguzi.albanianforum.net
angyengel
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 3
Vendodhja : shuuuuuuuuuuuuuuuume larg
Klasa : kam qene /B
Lėnda e preferuar : asnje
Registration date : 06/10/2008

MesazhTitulli: Re: prezantohuni!!!!   Fri Oct 10, 2008 4:38 pm

Pershendetje te gjithe atyre qe jane nxenes te kesaj shkolle dhe kane qene nder vite!

Jam mese e lumtur qe dikush nga ne mori kete iniciative dhe i kushtoi shkolles sone nje forum.Prandaj i uroj moderatores emily suksese te metejshme dhe forumit sa me shume anetare apo vizitore dhe sa me shume postime dhe tema interesante,pasuri keto per arkivat e tij.

Jam ish nxenese e kesaj shkolle.Tani studioj mjekesi.Fatkeqeisht dega nuk me le shume vend per hoby,por me pelqen te lexoj,pikturoj dhe dal jogging kur e shoh qe kam vene ca tule:)

Kam perfituar shume nga kjo shkolle dhe shpresoj qe te ky forum ti kthej tani sado pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
prezantohuni!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shkolla e mesme Shefqet Guzi :: Rreth Nesh :: Rregullorja & Prezantimet-
Kėrce tek: