Shkolla e mesme Shefqet Guzi

Shkolla e mesme Shefqet Guzi
 
ForumPortaliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 kujt i pelqen shkolla?????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
emily
Admin
Admin
avatar

Female Numri i postimeve : 16
Age : 28
Vendodhja : sjam e sigurt
Klasa : 12
Lėnda e preferuar : fizika sigurisht
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: kujt i pelqen shkolla?????   Sun Oct 05, 2008 2:11 pm

duket pak pyetje....hmmmm idiote? nejse ka njerez qe u pelqen shkolla,,dhe do cuditemi po te veme re sa shume qe jan...une jam nje nder ta Cool Laughing
nejse , jo vetem per faktin qe ditet behen te merzitshme pa shkollen neper kembe, po edhe per shume arsye te tjera e pranojme apo jo , shkolla na pelqen!!!!
ju mund te shtoni arsyet, ose mund te kundershtoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shefqetguzi.albanianforum.net
angyengel
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 3
Vendodhja : shuuuuuuuuuuuuuuuume larg
Klasa : kam qene /B
Lėnda e preferuar : asnje
Registration date : 06/10/2008

MesazhTitulli: Re: kujt i pelqen shkolla?????   Fri Oct 10, 2008 5:00 pm

Mua asnjehere nuk me ka pelqyer shkolla ne teresi,vetem lende te vecanta apo te them me mire ore te vecanta.
E kujt i pelqen ta prishe gjumin heret ne mengjes,te bej detyra,te mesoje,te beje provime,pfffffffffff! Por me gjithe keto te keqija gjimnazi mbetet nje nga pervojat me te bukura e mbreselenese te jetes sone.Qyfyret qe behen aty jane te pazevendesueshme.Party-t dhe miqte qe bejme,jane gjera qe vetem gjate ketyre viteve mund te fitohen kaq mire.
Keshtu qe mendoj se te gjtihe e pelqejne shkollen,por per arsye te ndyshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
kujt i pelqen shkolla?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shkolla e mesme Shefqet Guzi :: Jeta shkollore :: Rreth shkollės-
Kėrce tek: