Shkolla e mesme Shefqet Guzi

Shkolla e mesme Shefqet Guzi
 
ForumPortaliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 kerkesa dhe ankesa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
emily
Admin
Admin
avatar

Female Numri i postimeve : 16
Age : 28
Vendodhja : sjam e sigurt
Klasa : 12
Lėnda e preferuar : fizika sigurisht
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: kerkesa dhe ankesa   Sun Oct 05, 2008 2:08 pm

per cdo kerkese apo ankese qe keni ne lidhje me stafin drejtues mund te shkruani ketu !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shefqetguzi.albanianforum.net
 
kerkesa dhe ankesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shkolla e mesme Shefqet Guzi :: Rreth Nesh :: Sugjerime,kėrkesa&ankesa mbi forumin-
Kėrce tek: